Opublikowano

Sypialnia Laura

Sypialnia Laura

Mebel, który odmieni Państwa sypialnię i sprawi, że sen stanie się przyjemnością zapewniającą niebiańsko zmysłowe doznania estetyczne oraz przeniesie Państwa w nieznane dotąd rejony niezwykłego komfortu i wygody. Zagłówek wykończony kryształowymi guzikami i delikatne przeszycia w części skrzyniowej stanowią bardzo wyszukany styl i nadają sypialni nietuzinkowy charakter, nie niszcząc przy tym funkcjonalności mebla, która objawia się między innymi poprzez zastosowanie bardzo pojemnego pojemnika na pościel czy wymienialnego wkładu listewkowego.

Zapoznaj się ze szczegółami sypialni Laura.

Opublikowano

Narożnik Wiktor

Narożnik Wiktor

Nowoczesna stylistyka i kapitalna funkcjonalność w jednym. Narożnik Wiktor doskonale sprawdzi się w Państwa salonie, nadając mu awangardowy charakter i nutkę postępowego stylu. Pianka wysokoelastyczna na siedziskach, ruchomyme zagłówki i podłokietnik czy też prosa w obsłudze funkcja spania, to tylko jedne z wielu elementów, które czynią ten mebel oazą wygody.

Dowiedz się więcej o narożniku Wiktor.

Opublikowano

Saint Tropez

Saint Tropez

forte200x200Delikatna, połyskująca biel frontów z kolekcji SAINT TROPEZ została oprawiona w solidne korpusy w ciepłym dekorze Dąb Sangallo. Dekoracyjne frezowania na frontach mebli pełnią rolę uchwytów. Uwagę zwraca punktowe oświetlenie zamontowane na wieńcach, które dostępne jest w standardzie. Pojemne szuflady wyposażone zostały w system samodomykający.

Meble dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu.

 

Zobacz szczegóły kolekcji Saint Tropez firmy Forte.